sobota, 20 grudnia 2014

KONKURS który Cię wypiękni! ;)

   Zmęczone sprzątaniem..? Od mycia okien i szorowania podłogi więdną Ci dłonie..? Spoko! Ja tak nie mam :P (Jeszcze...) Ale i tak przeszła bym się jeszcze na jakieś przyjemne i konkretnie odprężające zabiegi kosmetyczne! A po ostatniej wizycie u Ani wiem, że do tego miejsca będę jeszcze wracać ;)   Sam gabinet jest bardzo duży, wygodny, ładnie urządzony i... wyposażony w kącik dla dzieci!! :D Taaak! Co prawda za mojej wizyty nie było jeszcze barierki zabezpieczającej ale Ania obiecała, że następnym razem będzie! Trzymam ją za słowo :) Wariant bez barierki grozi, biegającym Maluszkiem po całym salonie... ;) Ania dysponuje całą listą możliwych zabiegów, ja skupiłam się na hybrydę, czy  już nie pisałam, że uwielbiam ten zabieg? Dzięki niemu mam z głowy malowanie paznokci przez co najmniej dwa tygodnie! Stosuję głównie na dłoniach, bo na stopach i tak długo mi się trzyma lakier. Wybieram się na jeszcze kilka innych zabiegów, ale wszystko po kolei... ;)


   Przechodząc do konkretów... Z okazji świątecznego zamieszania Ania postanowiła zorganizować konkurs w którym do wygrania jest voucher na manicure hybrydowy dla zmęczonej (albo nie) Mamy lub Oczekującej Mamy ;)
   Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki zabieg kosmetyczny sprawiłby Ci największą przyjemność? Odpowiedź wysyłaj na adres klinika.esencja@gmail.com do 2.01.2014 r. Wyniki konkurus opublikuję 5.01.2014 r. Warunkiem jest jeszcze polubienie profilu Esencji Piękności  oraz profilu Notesu Okołociążowego na FB oraz opublikowanie (na fejsie lub blogu) informacji o konkursie. Realizacja voucheru w Klinice.


7 komentarzy :

 1. Oj tak... to byłby wspaniały prezent (po)świąteczny. Szkoda, że mieszkam dość daleko...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się, a co może się poszczęści :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział, mail wysłany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Warunki konkursu spełnione ! Czekamy na info :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super.sprawa. Ja na święta miałam swoją pierwszą hybryde.

  OdpowiedzUsuń