niedziela, 29 czerwca 2014

Zawieszenie broni

  
 Ciężko mi o tym pisać, bo porażka jest zawsze trudna, ale TA porażka jest dla mnie wyjątkowo trudna. Potrzebuję trochę czasu, żeby móc mówić o tym bez tak dużych emocji jakie teraz we mnie szaleją. Więc wybaczcie za tą wstrzemięźliwość w relacji, ale... przestałam karmić piersią.

23 komentarze :

 1. Kochana wiem, że to może niewiele pomoże, ale jestem bardzo z Ciebie dumna i za pewne nie tylko ja, ponieważ nie jedna kobieta na Twoim miejscu już dawno by się poddała... A Ty? Walczyłaś dzielnie i wytrwale i dla Ciebie za to ogromny szacunek! Trzymaj się dzielnie i pamiętaj, że dla Ignasia jesteś najwspanialszą mamą pod słońcem! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro mi ale z każdym dniem będzie łatwiej Ci przyjąć tą wiadomość...Synek kocha Cie za to jaka jesteś, a nie jakie mleko mu dajesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tym świat się nie kończy, dzielnie walczyłaś i to liczy się najbardziej. Nikt nie zlinczuje Cię, syn nie będzie przez to kochał Cię mniej. Daj sobie trochę czasu, odetchnij i ciesz się macierzyństwem

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana! Jako matka KP jestem pełna podziwu dla Ciebie. To nie jest porażka, bo walczylas bardzo długo, robiłaś wszystko co w Twojej mocy, wiec absolutnie nie rób sobie wyrzutów. Jesteś wspaniała matka, a dzieci nie kochają swoich mam za to, jakie mleko dostawaly!!! O. Wiec głową do góry, piersi do przodu i bądź z siebie dumna:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie załamuj się i nie traktuj tego jako porażki, Ignaś i tak na pewno bardzo skorzystał z tych miesięcy, gdy karmiłaś go piersią. Co zresztą widać po nim, bo ślicznie się rozwija :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Walczyłaś jak lwica, jesteśmy z Ciebie bardzo dumne i Ty też powinnaś. Wiele mam mogłoby się uczyć od Ciebie (w tym również ja, jak walczyć do końca).Głowa do góry. Najważniejsze, żebyście oboje byli szczęśliwi :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem i tak zrobilas wiele, dzielnie walczylas. Czasami jednak los decyduje za nas. Naleza Ci sie gromkie brawa za to co zrobilas do tej pory :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się totalnie z dziewczynami powyżej. Zrobiłaś ile mogłaś i nie wyrzucaj sobie i nie poddawaj laktoterrorowi (i mówię to ze swojej perspektywy mamy dziecka które nigdy MM nawet nie spróbowało) - szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a Ignaś na nieszczęśliwego nie wygląda!:) głowa co góry Śliczna, i bez spiny! Xxxx

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiem co czujesz... mi też było ciężko przez pierwsze dni kiedy odstawiłam od piersi... ale uwierz mi, będziesz żałować ale przystosujesz się do sytuacji. To nie sprawia, że jesteś gorszą mamą dla swojego synka. Trzymaj się, dołek niedługo minie. Przytulam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteś super! <3 Jesteś wzorem do naśladowania. Domyslam się, że jest ciężko, bo wyobrażam sobie jak sama bym się czuła / lub będę czuła, jeśli w końcu się poddam z moją dietę i powiem ' basta '. Glowa do góry!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja również Ci gratuluję, bo dałaś Ignasiowi w tym czasie nie tylko dużo, ale ogromnie dużo od siebie! Igo ma super waleczną mamę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kochana i tak długo walczyłaś, nie masz sobie nic do zarzucenia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Za tą walkę naprawdę chapeau bas! :)
  Ściskamy mocno i główka do góry Mamo!

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiem co czujesz. Walczyłaś dzielnie i nie powinnaś mieć sobie nic do zarzucenia!

  OdpowiedzUsuń
 15. Mimo wszystko jestem pod wrażeniem, ja bym już pewnie dawno odpuściła...
  Aczkolwiek, zobaczymy. Matką dopiero zostanę :)
  Mocno ściskam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Kobieto, i tak jesteś bohaterką!

  OdpowiedzUsuń
 17. Dla mnie i tak jesteś zwycięzcą i wzorem do naśladowania.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ale to, co Ignaś wypił przez ten czas to jego i z pewnością to wpłynęło korzystnie na jego zdrowie.Zrobiłaś, co mogłaś, tak niewielki procent wcześniaków ma w ogóle szansę pić mleko mamy. Chłopak już jest duży i teraz trzeba się skupić na jego rozwoju, baw się z nim, stymuluj i nie stresuj się końcem kp, ten czas, który poświęcałaś na odciąganie, walkę o przystawienie itd wykorzystaj na stymulowanie małego zabawą. Twoja historia to jest wzór do naśladowania dowód na wielką wytrwałość i determinację. I tak Ci gratuluję! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Powinnas byc z siebie bardzo dumna... zrobilas wszystko co w swojej mocy! Gromkie brawa I glowa do gory!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. Widzę, że przeżywasz to tak samo jak ja, albo i mocniej... bo w końcu karmilaś dłużej..
  We mnie nadal jest ból ktory pojawia się za każdym razem, gdy Oliwierek szuka mojego cycucha :( Ach... jestem przekonana,że następne dziecko będę karmić DŁUGO, dużo DŁUŻEJ!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Kochana, głowa do góry! "Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy już przegrał" - a Ty walczyłaś i to bardzo dzielnie, to Twoja wygrana :*
  Karmiłaś Ignasia przez prawie 5 miesięcy i nie myśl, że to TYLKO 5 mies. To AŻ 5 miesięcy! Większość poddałaby się po 5 dniach!

  OdpowiedzUsuń
 22. I tak byłaś dzielna i wytrwała!! Nie czuj się gorszą matką!!

  OdpowiedzUsuń